Odehrané zápasy :

13.kolo I.třídy kraje Vysočina skupiny B

Jaroměřice dostali do kabin jednu branku, v prvním poločase se zranili dva hráči, pak už nebyl kdo

na střídání.. Do druhého poločasu jsme vlýtli, tlačili jsme ale bohužel jsme branku nedali, a jak

se říká "nedáš, dostaneš" a bohužel my dostali dvě..

12.kolo I.třídy kraje Vysočina skupiny B

Obě mužstva byla od začátku vyrovnaná, první poločas sme předváděli pěkný fotbal, což se o druhém

poločasu říct nedá. První branku vstřelil z pokutového kopu Zdeněk Melán, když sfaulovali našeho

útočníka Jiřího Hofmana, který dělal soupeři velké potíže.. Druhou branku vstřelil Jiří Hofman, po krásné

nahrávce už nebyl problém skórovat na samotného brankáře.

Branky : Zdeněk Melán (P), Jiří Hofman

ŽK : Daniel Lojka, Pavel Přinosil

11.kolo I.třídy kraje Vysočina skupiny B

Jaroměřice dostávají další debakl v podobě 9. branek.. Jedinou branku vstřelil Nováček.

Branky : Jakub Nováček

ŽK : Michal Prokeš, Pavel Přinosil, Zdeněk Melán

10.kolo I.třídy kraje Vysočina skupiny B

Utkání bylo ze začátku vyrovnané do té doby než jsme dostaly první branku. Do poločasu se skóre změnilo

na 0:3. Po poločase jsme dostali další 3 branky a jednu jsme dali do sítě soupeře, konečné skóre 1:6.

Branky : Tomáš Pekárek

ŽK : Zdeněk Melán, Pavel Přinosil, Aleš Pekárek

9.kolo I.třídy kraje Vysočina skupiny B

Jaroměřice prvních 30. minut tlačily, ale bohužel neproměňovali šance, což se proti nim otočilo když zhruba

ve 35.miuntě skorovali domácí. Během 2 minut jsme dostali dvě branky a odchazelo se do kabin se skore 2:0.

Druhý poločas jsme byly horší mužstvo což jde na výsledku poznat..

Žk : Pavel Přinosil, Marek Billa 2

ČK : Marek Billa

8.kolo I.třídy kraje Vysočina skupiny B

Nová Ves vstoupila do utkání lépe a hned v 8 minutě vedli 0:1. V 15 minutě jsme provedli střídání, kdy přišel

na hřiště Michal Prokeš a celoui hru oživil, a jeho záasluhou jsme dali srovnávací gól, kdy centroval z roku a

Miroslav Karásek se nemílil. Jenže Nová Ves se vzchopila a do konce poločasu střelili ještě jednu branku..

Druhý poločas jsme se trápili, když v 75 minutě přišel rozhodujici gol a to už bylo 1:3..

Branky : Miroslav Karásek

ŽK : Miroslav Chocholouš, Pavel Přinosil, Miroslav Karásek

7.kolo I.třídy kraje Vysočina skupiny B

Jaroměřice zajížděli do dalekých Nedvědic, odkud si bohužel odvezli prohru. První poločas byl docela vyrovnaný,

domácí skorovali po penaltě, 1:0.. Na obou stranách bylo dost šancíí.Druhý poločas se začínal se skorem 1:0,

ale bohužel už pro nás nebyl tak vydařený jako ten první, postupne jsme dostávali branky z klíčových momentů.

Jedinou branku vstřelil z pokutového kopu Jakub Šimek..

Branky : Jakub Šimek

6.kolo I.třídy kraje Vysočina skupiny B

Jaroměřice byly od začátku lepší, a už od 21.minuty vedly zásluhou Miroslava Karáska, který se po úniku nemílil,1:0.

Pak se hra uklidnila a do konce poločasu nepadla žadná branka.Do Druhého poločasu vstoupili Okříšky lépe,

když zhruba v 55.mitnutě vstřelili branku, stav utkání 1:1. Okříšky se pořád začali  tlačit do  zakončení

a bylo to znát v 65.minutě, kdy vstřelili vítěznou branku, stav utkání 1:2, do konce zápasu se skóré neměnilo.

ŽK : Jakub Šimek, Miroslav Chocholouš

Fotky ze zápasu najdete ZDE !!

Dohrávka 1.kola I.třídy kraje Vysočina skupiny B

Odehrála se na těžkém terénu, zápas byl od začátku vyrovnaný, ale hosté se ujali vedeni po

chybě, kdy se hráč otočil ve vápně a skoroval, 0:1. Do konce polačasu se skóre neměnilo.

Druhý poločas jsme bojobali a po střele Pavla Přinosila padl vyrovnávací gól, 1:1.

Hráči Sk Telče nás ke konci začali tlačit a 5min před koncem poslal jejich hráč

krásny  centr a pro hráče ve vápně už nebyl problem skorovat, 1:2.

Branky : Pavel Přinosil

ŽK : Tomáš Pekárek

5.kolo I.třídy kraje Vysočina skupiny B

4.9.2010 v 16:00 se odehrál zápas na velmi krutém terénu, hosté si hned od začátku tvořili

šance, ale domací statečně bránili, to až do 30.minuty kdy padl první gól, 0:1.

Zhruba za 2.minuty hosté znovu skorovali, stav 0:2. Poté se skóre do polačasu neměnilo.

Po poločase opět skorovali 0:3. Pak jsme se začínaly dostávat do šancí, Střelou z přímého

kopu Jakub Šimek zavěsill na 1:3, po té už se upravilo skóre na konečných 2:4..

Branky : Jakub Šimek, Lukáš Hofman

4. kolo I.třídy kraje Vysočina skupiny B

Derby v Hrotovicích dopadlo debaklem 6:0. Jaroměřice se skoro ubec  nedostali k míči.

Po třech zápasech máme na kontě 1 bod a skore 1:12.

Přípravný zápas :

TJ Destrukce Jaroměřice n/R odehráli ve středu 25.8.2010 přípravný zápas v Jevišovicích

na umělé trávě proti Vídeň-Kagran.  Jaroměřice měli celou dobu převahu, takže se soupeř

nedostal ani k brance. Po prvním poločase bylo skore 7:0 a tak se vedení rozhodlo zápas

ukončit.

3. kolo I. třídy kraje Vysočina skupiny B

V sobotu 24.8.2010 v 16:30 za slunečného počasí se odehrál zápas mezi Jaroměřicemi a

Velkou Bíteší, za Jaroměřice nastoupila nejsilnější sestava. Jediný gól vstřelil Čapoun.

Branky : Čapoun