Důležité upozornění :

Připravují se nové stránky !!!

 

 

Diskuze :

Datum
Vložil
Titulek

...

Zdarec děcka musim Vám oznámit, že končim s fotbalem. Je to kvůli slabým vykonům, které podavám a kvůli zdravotnímu stavu který mi momentalně nebovoli takovou zátěž která je po mě vyžadována. Přeju ať se vám ve zbytku sezóny daří. Hodně štesti.

Datum
Vložil
Titulek

...

Jj zdravy je dulezitějši. Hlavne at ti to dobre dopadne. A neboj se toho. Neni to nic prijemnyho ale da se to v pohodě přežít ;-) tak se drž a až budeš mi po tak napiš jak jsi na tom. Měj se.

Datum
Vložil
Titulek

Re: ...

Tak hlavně at ti to teda dobře dopadnee:)seš dobrej kluk tome:)tak zas někdy:D:P

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: ...

presne sprav si nohu, dej se do poradku A stav se nekdy nas povzbudit ...:D ...a vem i tu sou fanynku treba.d

Datum
Vložil
Titulek

čau

Dnešním dnem oznamuju že končím s fotbalem kvuli svímu špatnýmu vykonu a nepromněnění šance a kvuli pomluvam co se ke mně dostali přeju vám hodně štestí kluci.

Datum
Vložil
Titulek

Re: čau

Muj nazor na tve ukonceni sem ti napsal na FB. A neblazni!

Datum
Vložil
Titulek

Re: čau

To se mi zdá dost zbabělé. Ještě si to rozmysli. Pomluvám se ubránit nejde.

Datum
Vložil
Titulek

Re: čau

Jo Dane hraj dál, já taky na sebe slyším, že každej zápas hraju špatně ale co, taky hraju dál ...

Datum
Vložil
Titulek

něco ke strankam

Peky stranky se ti povedly jsou super

Datum
Vložil
Titulek

Re: něco ke strankam

lol

Datum
Vložil
Titulek

Re: něco ke strankam

peky starny kvalitni lespi nez mel koks

Datum
Vložil
Titulek

Sestava na zápas s Okříškama.

Čau kluci. Bohužel se zitra nedostanou dresy na vsechny hrače, takze napisu ty co maji normalne prijit na zapas : Rys, Chocholouš, Prokeš, Přinosil, Čapoun, Karásek, Nedvědický, Nechvátal, Kračmar, Melán, Haška, Hofman, Šimek, Lojka a Odstrčil. Dresy nezbyly na hrače : Pekárek, Severin, Nováček a Šálek. Tito hráči si mohou vzít věci na hraní ale pokud nás bude plný počet pravdepodobně dres nedostanou. Sestavu mi dal Brába. Mějte se.

Datum
Vložil
Titulek

stránky

nové stránky a nejsou vůbec aktualizované!! kdyby jste raději nechali ty staré ty byly mnohem lepší jak obsahem tak aktualizací!!!

Datum
Vložil
Titulek

Něco ke stránkám

Trochu na mě působí depresivně ta černá barva. Jinak si myslím, že je důležité aby se tady našly aktuální informace. Hádání rozhodně nepomůže. Dnes ukažte, že hrát umíte a hlavně že chcete. Docela jsem rád, že nejsem v kůži Bráby. Tak hrejte i za něj!

<< 1 | 2

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.